Розв'язати задачу рівнянням: На одній полиці утричі більше книжок ніж на другій після того, як з

першої полиці переклали на другу 15книг, то на полицях книг стало порівну. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Анна.
х - було на другій полиці 5х - було на першій 5х-12=х+12 5х-х=12+12 4х=24 х=24:4 х=6 (книг) було на другий 5*6=30 (книг) на першій Відповідь: на першій полиці було 30 книг, на другий 6 книг