Потяг проїхав за перші три години 210,5 км, а за наступні дві — 0,6 цієї відстані. Знайди середню

швидкість потяга.

Ответы на вопрос

Отвечает Латоша Анна.
210,5*0,6=126.3 км проїхав за 2 години
210,5+126,3=336,8 км весь шлях
2+3=5 годин витратив на весь шлях
336,8:5=67,36 км/год середня швидкість
============================