За 3 дні автомобіль проїхав а км. Першого дня він проїхав 300 км, а другого - на 20 км менше.

Скільки кілометрів автомобіль проїхав третього дня?Склади вираз для розв`язування задачі та обчисли його значення, якщо а = 960.

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Влад.

а-300+(300-20)

960-300+(300-20)=960-680=280км

Отвечает Продан Дарья.

300-20=280(км) 2 дня

300+280=580(км)за 2 дни

а-580 якщо а=960

960-580=380(км)

Ответ:за 3 день автомобиль проехал 380км