На одному дитячому майданчику гралося 32 дитини,на другому _ у 2 рази менше , ніж на першому , а на

третьому_ на 19менше , ніж на першому ш другому разом .Скільки дітей гралось на третьому майданчику?

Ответы на вопрос

Отвечает Маньовський Вова.
1) 32:2=16 (д) игралось на второй площадке
2) 32+16=48 (д) на первой и второй площ. вместе
3)48-19=29 (д) играли на 3 площ.
Отвечает Цыглимова Василиса.
32·2=64на 2 майданчыку 
32+64=98на 2 майданчыках разом 
98 - 19=79 дитей гралося на 3 майданчыку