Задачка: Площа прямокутника дорівнює 5.76 м2 , а одна з його сторін - 3.6 м. Обчисліть периметир

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Зимов Александр.
5,76:3,6=57,6:36=1,6(м)-друга сторона
3,6+1,6=5,2(м)-периметр