Середнє арефматичне двох чисел, одне з яких на 4,6 більше за друге, дорівнює 8,2.Знайдіть ці числа

будьласка!?!! Відповідь 1-5,9 2- 10,5 Знайдіть рішення!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Надя.
Х+4,6 - перше число
х - друге число
(х+х+4,6)/2=8,2
х+х+4,6=8,2*2
2х=16,4 - 4,6
2х=11,8
х=11,8/2
х= 5,9 - друге число
5,9+4,6=10,5 - перше число