Магазин отримав 50 іграшок на. Плиз Магазин отримав 50 іграшок на суму 1000 грн. Оптова націнка

становить 2%,а торгова надбавка-5% яка рознічна ціна

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Андрей.
1000 : 50 = 20(грн) одна iгр
20 + 20*2/100 = 20,4(грн) оптова цiнa
20,4 + 20,4*5/100 = 21,42(грн) рознічна ціна