Для пошиття 6 однакових фартухів швачка витратила 12 м тканини.скільки таких фартухів можна пошити

з 18 м тканини.розвязок двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Диана.
1 спосіб ( в дві дії)
1) 12 / 6=2(м) - тканинипішло на пошиття одного фартуха
2) 18 / 2=6(фартухів) - можна пошити з 18 м тканини

2 спосіб (виразом)
18 / (12 / 6)=(фартухів) - можна пошити з 18 м тканини