Помогите решить пож. Довжина прямокутногопаралелепіпеда 20см, ширина учотири рази менша від

довжини, а висота на11см більша за ширину. Обчисліть об"ем паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Гановский Алекс.
1)20:4=5(см)-ширина.
2)5+11=16(см)-высота.
3)20•5•16=1600(см в кубе)-объём.