Знайдіть невідоме число, якщо відоме число дорівнює 15,5, а їх середнє арифметичне -- 13,3


Ответы на вопрос

Отвечает Недбайло Лиза.
х - невiдоме число
0,5(х + 15,5) = 13,3 - середнэ арифметичне
х + 15,5 = 26,6
х = 26,6 - 15,5
х = 11,1
Ответ:
невiдоме число 11,1