Один бак містить 99л бензину, а другий бак містить 57л. Із першого баку щодня виливали по 12 л. а з

другого - по 10 л. Через скільки днів у першому баці буде в 3 рази більше бензину, ніж у другому

Ответы на вопрос

Отвечает Гараев Айнур.
Х количество дней
12х выльют из первого бака
10х из второго
99-12х=3(57-10х)
99-12х=171-30х
18х=72
х=4 дня
Ответ: через 4 дня