Від стрічки завдовжки 5 м відрізали три куски по 6 дм. Яка завдовжки стрічка залишилася?


Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.
В 1м - 10дм.
5м- 50дм
3*6=18(дм) отрезали
50-18=32(дм)-осталось