Довжина прямокутника дорівнює 5(цілих) 2/3 см а ширина становить 9/34 см його довжини.Очисліть

периметр і площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ходырев Кирилл.
Длина - а = 5 2/3
Ширина - b = 5 2/3 * 9/14 =   1 1/2
Периметр - P = 2*(a+b) = 2* 7 1/6 = 14 1/3 - ОТВЕТ