На стоянці було 13 вантажних автомобілів,а легкових - на 8 менше.Підїхало ще 6 легкових

автомобілів.Скільки легкових автомобілів стало на стоянці?ЯК НАПИСАТИ РОЗВЯЗАННЯ ЗАДАЧІ?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронкова Зарина.
13-8=5(ав)- легкових було
5+6=11(ав) - легкових стало
відповідь: на стоянці стало 11 легкових автомобілів.