Допоможіть, будь ласка, вирішити задачу за 5 клас. У місяці 31 день. Яке сьогодні число, якщо до

кінця місяця залишилося на 6 днів менше, ніж пройшло від початку? Сьогоднішній день не враховувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.
31 день. Сьогодні не враховуемо - 31-1= 30
Перша половина місяця - Х
Друга - Х - 6
Складаемо рівняння
Х + Х - 6 = 30
Х + Х = 30 + 6
2х = 36
Х = 18
Перевірка: 30 - 18 = 12
12 + 6 = 18