1) знайти обєм прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 8 см, 5 см і 1 дм З формулами

будь-ласка 2) Одна сторона трикутника = 7 см, а інша - на 2 см менша від першою. Петиметр трикутника = 18 см. Знайди третю сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.
V=abc   а=8см   в=5см    с=1дм=10см      V=8*5*10=400см³

2.   Р=а+в+с    а=7 см    в=7-2=5см          Р=18см

    18=7+5+с
    18=12+с
    с=18-12
     с=6 см