З міста до селища,відстань до якого становить 120 км,вирушив велосипедист.Через 6 годин слідом за

ним вирушив мотоцикліст,швидкість якого на 10 км/год більша за швидкість велосипедиста.Визначте швидкість велосипедиста і мотоцикліста,якщо до селища вони прибули одночасно

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Карінка.
1) 120:6=20(км\год)- проїхав велосипедист за 1 годину. <br />2) 10×6=60(км)- проїхав мотоцикліст за 6 годин;<br />3) 60+20=80км- проїхали разом<br />4) 80:2=40(км) швидкість обох