Ушбурыштын бир кабыргасы 9 см. екинши кабыргасы 6 см.Ушбурыштын ушинши кабыргасынын узындыгы кандай

болатынын багаландар?

Ответы на вопрос

Отвечает Голышкова Анастасия.
9-6=3
9+6=15
(3;15) аралыгында