Зірвали 15 червоних і білих троянд.для букету взяли 4 червоні і 3 білі троянди.Скільки троянд

залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Агаев Вагиф.

1)4+3=7(т)-всього взяли на букет
2)15-7=8(т)
Відповідь:залишилося 8 троянд