Машина їде зі швидкістю 60км за годину На скільки потрібно збільшити швидкість щоб проїжджати 1 км

шляху на півхвилини швидше?будь ласка допоможіть буду дуже вдячна по скоріше☺☺☺☺

Ответы на вопрос

Отвечает Монаенков Влад.

s=v*t
1=60*t
t=1/60год
1/2хв=1/2:60=1/120год
1/60-1/120=2/120-1/120=1/120год - новий час
1=х*1/120
х=1:1/120
х=120км/год - нова швидкість
120-60=60км/хв
Відповідь: швидкість треба збільшити на 60км/год