Запиши число, яке дорiвнюэ ¾ вiд 24.Запиши число, яке дорiвнюэ ⅔ вiд 36.Допоможiть будь ласка!

Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Виктор.
3\4 от 24  надо 24:4*3=6*3=18
2\3 от 36    надо 36:3*2=12*2=24