Чи вистачить шматка дробу.довжиною50м для того,щоб зробити каркаспрямокутного

паралелепіпеда,довжина якого 6м,ширина 4м,висота 3м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Журавский Даниил.
У паралелепіпеда всіх сторін по чотири. Чотири довжини,чотири ширини та чотири висоти. То
(6×4)+(4×4)+(3+4)= 24+16+12=52 м.
Відповідь: 50м дроту не вистачить щоб зробити каркас прямокутного паралелепіпеда. Потрібно 52 м.