Срочно!!!! Даю 29 балов!!!Моторний човен проплив 28,64 км за течією річки та 52,16 км проти течії.

Скільки часу плив човен, якщо його власна швидкість дорівнює 34,2 км/год, а швидкість течії-1,6 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
34,2 + 1,6 = 35, 8 (км\год) - швидкість човна за течією
34,2 - 1,6 = 32,6 (км\год) - швидкість човна проти течії
28,64 : 35,8 = 0,8 (год) плив човен за течією
52,16 : 32,6 = 1,6 (год) плив човен проти течії
0,8 + 1,6 = 2,4 (год) плив човен.
Відповідь: 2,4 год.