В одному контейнері 45кг картоплі, а в другому -36кг. усю картоплю розклали в сітки по 9кг. Скільки

сіток використали,щоб розкласти картоплю?

Ответы на вопрос

Отвечает Пищулёнок Никита.
45/9=5
36/9=4
4+5=9

Либо (45+36)/9=81/9=9