З однієї дослідної ділянки зібрали 6 4/5 т пшениці,а з другої на 1 1/2 т менше.Скільки тонн пшениці

зібрали з обох цих ділянок?

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Елизавета.

1) 6 4/5 - 1 1/2 = 6 8/10 - 1 5/10 = 5 3/10 (т) пшеницы собрали с другого поля;
2) 6 4/5 + 5 3/10 = 6 8/10 + 5 3/10 = 11 11/10 = 12 1/10 (т) пшеницы собрали с двух полей.
Ответ: 12 1/10 тонн пшеницi зiбрали з обоих цих дiлянок.