На дошці написані три двоцифрові числа, одне з яких починається на 5, друге - на 6, а третє - на 7.

Учитель попросив трьох учнів вибрати з цих чисел які-небудь два і додати їх. У першого учня вийшло 147, відповіді другого і третього - різні трицифрові числа, що починаються на 12. Як таке могло бути?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

Такое может быть если эти числа например 51 , 69 , 78
69+78=147 ,
51+69=120 ,
51+78=129