Два туристи рухалися з однаковою швидкістю. Яку відстань подолав кожен з них, якщо один був в

дорозі 2 год, а інший - 5 год, причому перший пройшов на 15 км менше, ніж другий ?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурберген Мариям.
1) 15 : ( 5 - 2 ) = 5 ( км/час ) скорость
2) 2 • 5 = 10 ( км ) путь первого
3) 5 • 5 = 25 ( км ) путь второго
Ответ 10 км ; 25 км