Скількома способами можна поділити клас із 18 учнів, серед яких 6 дівчат і 12 хлопців, на три

команди так, щоб у кожній команді було 2 дівчини і 4 хлопці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

2 \times 2 \times 2 = 6 \\ 2 + 2 + 2 = 6 \\ 2   \times 2 + 2 = 6