Знайти приріст функції y=x якщо значення аргументу змінюється від 1до 1,1


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Катя.
Y(1) = 1
y(1,1) = 1,1

Δy = y(1,1) - y(1) = 1,1 - 1 = 0,1

Ответ: 0,1