З двох міст назустріч один одному виїхали автобус і легковий автомобіль Швидкість автобуса 65

км/год А автомобіля на 13 км/год більше Вони зустрілися через 3 год Знайти відстань між ними

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянова Настя.
65 + 13 = 78 км/год швидкість легкового автомобіля 
78 + 65 = 143 км вони разом долають за годину
143 * 3 = 429 км