Площа прямокутника 640м, а довжина сторони 40м. Знайди площу квадрата, периметр якого дорівнюж

периметру прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шиков Никита.
640/40=16м ширина прямокутника
(40+16)*2-112м-периметр прямокутника = периметру квадрата
112/4=28м сторона квадрата
28*28=784м2 площа квадрата