Із пункту А одночасно в протилежних напрямках виіхали дві вантажівки.Швидкість руху однієі із них

-50 км\год,а іншоі-40км\год.Через скільки годин відстань між ними становитиме 270 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Тимофей.
270÷(50+40)=270÷90=3(часа)