Мама дала Петрикови 24 грн , щоб вин купив 4 рогалики з маком.Яка цина рогалика? Склади обернени

задачи,

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
24*4=6 грн - ціна рогалика


 Обернена задача 1
6*4=24 грн було у Петрика

Обернена задача 2 
 24/6=4 рогалики купив Петрик