Поможіть з задачею- моторний човен проплив 42.75км за течією річки і 23.1 км проти.Скільки часу

рухався човен,якщо його власна швидкість 32.5км за год,а швидкість за течією 34.2 км за год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.
34,2 - 32,5 = 1,7(км/ч) - скорость течения
32,5 - 1,7 =  30,8(км/ч) - скорость катера против течения
42,75 : 34,2 = 1,25 (ч) - плыл катер по течению
23,1 : 30,8 = 0,75(ч) - плыл катер против течения
1,25 + 0,75 = 2(ч) - время движения катера
Ответ: 2 часа