Довжина городу 30, а ширина на 15 м менша, 1/5 городу займають помідори,решу - зернові культури.Яку

площу займають зернові культури?

Ответы на вопрос

Отвечает Тутушева Ольга.
30-15 = 15 м ширина городу
30 * 15 = 450 м² площа городу
450: 5 = 90 м² займають помідори
450-90 = 360 м² займають зернові культури