Лісництво виростило 2400 саджанців із них три восьмих сосни 20% берези решта клени.Скільки було

саджанців кожного типу

Ответы на вопрос

Отвечает Лунин Константин.

х - клены

3/8*2400+0,2*2400+х=2400

900+480+х=2400

х=1020 (кл.)

Отвечает Тарасенко Софья.

1) 2400*3:8=900 сосен виростило лісництво

2) 2400*20:100=480 беріз виростило лісництво

3) 2400-900-480=1 020 кленів виростило лісництво

відповідь: 900 сосен, 480 беріз,1 020 кленів