У магазин завезли 1750 календарів у пачках. Перекидні календарі були в 6 пачках, по 50 у кожній.

Дріб 9/10 від решти становили відривні календарі. Скільки відривних календарів завезли в мгазин? ПОЖАЛУСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!! 18 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Казарина Юлия.

1) 6·50=300 (к.) - перекидные.

 

2) 1 750-300=1 450 (к.) - остальные.

 

3)  (к.) - отрывные.

 

Ответ: в магазин завезли 1305 отрывных календарей.