Асхана 1 аптада 42кг картоп жұмсайды. Егер күнделікті жұмсалатын мөшелер 1 кг-ға артса,осы картоп

неше күнге жетеді?(это на казахском)

Ответы на вопрос

Отвечает Гнедков Тимофей.
42:7=X
X=6(бір күндік картоп)

6+1=7
42:7=6(6 күнге жетеді)