Під час виконання роботи з математики 12% учнів класу не розвязали жодної задачі, 32% допустили

помилки, а решта 14 учнів усі завдання виконали правильно. Скільки учнів у класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Манаков Алексей.
Все ученики класса = 100%.
1) 100% - (12% + 32%) = 100% - 44% = 56% - часть учеников, выполнивших все задания правильно (14 учнiв);
2) 14 : 56 * 100 = 25 (уч.) - стiльки учнiв у класi.
Вiдповiдь: 25 учнiв.

Проверка:
25 : 100 * 12 = 3 ученика не решили ни одной задачи (12%)
25 : 100 * 32 = 8 учеников допустили ошибки (32%)
14 учеников выполнили все задания правильно (56%)
3 + 8 + 14 = 25 (уч.) - всего учеников в классе