запиши всі двоцифрові числа у яких кількість десятків на 3 більша від кількості одиниць


Ответы на вопрос

Отвечает Зенина Катерина.

 30 3-0=3

41   4-1=3

52    5-2=3

 63    6-3=3

74    7-4=3

85    8-5=3

96    9-6=3 

 

так ??? 

Отвечает Калюх Анюта.

30 3-0=3

41 4-1=3

52 5-2=3

63 6-3=3

74 7-4=3

85 8-5=3

96 9-6=3