У першу машину заправили 20 л бензину, а у другу ---- 30 л такого самого бензину. Водій другої

машини заплатив на 150 грн більше, ніж водій першої. скільки грошей заплатив окремо водій за бензин?

Ответы на вопрос

Отвечает Гугучкин Данила.
30-20=10л
10л = 150 грн
150*2=300 грн заплатил первый
150*3=450 грн заплатил второй