У мотку було 150м дроту. монтер видризав третю частину дроту. ускильки разив бильшедроту залишилося

,ниж монтер видризав?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.
1) 150:3=50 (м) дроту відрізали
2) 150 - 50 = 100 (м) дроту залишилося
3) 100:50=2 (рази) 
Відьповідь: у 2 рази більше дроту залишилося ніж відрізали.