Допоможіть будь ласка. (пс / це палка дробу)(віділене число це ціле) Розвяжіть рівняння поступово!

х/19+ 1 17/19= 2 4/19

Ответы на вопрос

Отвечает Истомина Соня.
X/19+1 17/19=2 4/19
X/19=2 4/19- 1 4/19
X/19=6/19
X=6