Побудуй прямокутник зі сторонами 2 і 8 см знайди його площу та периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Сытая Даша.
Рпр=2а+2в
Рпр=2*2+2*8
Рпр=20см
Sпр=а*в
Sпр=2*8
Sпр=16см.кв.