Господиня купила 3 рушники по 40 грн кожний,и в ней залишилося ще 585грн.Скильки грошей було в

господини спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Матвей.
3*40=120(грн)-заплатили за три рушники;
120+585=705(грн)-було в господині спочатку