Қабырғалары 4см және 3 см тик төртбұрыш сәл оның пиреметирин тап


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Паша.
Р=2(а+в) ,Р=а+в+а+в
Р=2(4+3)= 2*7=14
Отвечает Жимань Іра.
Р=(4+3)+(4+3)
Ж. Р=-4