У класі 36 учнів . одна третья учнів займається в спортивних гуртках , а одна четверта решти

відвідує музичну школу Скільки учнів відвідує музичну школу? будь ласка с виразом напишить.

Ответы на вопрос

Отвечает Адеев Коля.
1)36÷3=12учеников в спортивных кружках
2)36-12=24 учеников осталось
3)24÷4=6учеников посещают муз. школу