Добери по два таких значення букв, щоб нерівності були істинними. m*8>40 a*5>5*4 6*k<7*6


Ответы на вопрос

Отвечает Будько Максим.
M = 6, 7 ,  8 ...                проверка                                     6*8=48  48>40
a = 5,  6, 7.8 .....                                                          5* 5= 25     25>20
k = 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6 .                                              1*6=6         6< 6*7