Знайдіть перший від'ємний член арифметичної прогресії 10,2; 9,5; 8,8;


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.
Аn=a₁+d(n-1)=? an<0 a₁=10,2 d=-0,7 n∈N
an=10,2-0,7(n-1)<0
-0,7(n-1)<-10,2
n-1>10,2:0,7
n-1>102:7
n-1>14 \frac{4}{7}
n>15 \frac{4}{7}
n=16
an=10,2-0,7(16-1)=10,2-0,7*15=-0,3→oтвет).