Дүкен екі күнде бірдей 8 балалар костюмін сатты. Бірінші күні сатылған костюмдерден 30000 теңге, ал

екінші күні 50000 теңге ақша түсті. Əр күні неше костюм сатылды?

Ответы на вопрос

Отвечает Сат Вера.
Бірінші күні-30000 т
екінші күні-50000 т
әр күнге-?
шешуі:50000-30000=20000
50000+30000=80000
80000÷20000=4